Darmowe grafiki wektorowe NarcyzDarmowe grafiki wektorowe NarcyzDarmowe grafiki wektorowe NarcyzSzkolny Klub Wolontariusza zaprasza gorąco do zakupu żonkili w symbolicznej cenie 1 zł. Cały dochód przeznaczamy na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

A kwiaty, które sprzedajemy, to efekt pracy sporej grupy uczniów, która pewnego jesiennego dnia po lekcjach zasadziła zakupione wcześniej cebulki, zastanawiając się przy tym, czy na wiosnę cokolwiek z nich wyrośnie, czy nie zjedzą ich nornice i nie zaszkodzą zimowe mrozy i wiosenne przymrozki. Natura jednak świetnie radzi sobie z takimi sytuacjami i dzisiaj mogliśmy cieszyć się z pierwszych sprzedanych kwiatów. Tym bardziej, że cel jest szczytny, a chore dzieci czekają na pomoc finansową.