Samochody, Droga, Ulica, Transport  Uczniowie klas 3 wraz ze swoimi wychowawczyniami i nauczycielem wspomagającym wrócili z pięciodniowego wyjazdu do Rymanowa Zdroju, a było to dla wszystkich nie lada wyzwanie. Czekało tam na nich mnóstwo atrakcji: zwiedzili uzdrowisko Rymanów, poznali jego ciekawą historię, popijając wody: Celestynkę, Klaudię i Tytusa. Zdobywali pobliskie szczyty, mieli okazję być w grocie solnej. Podczas pobytu na Zielonej Szkole uczniowie zintegrowali się poprzez wspólne zabawy, konkursy, tańce i ognisko. Zdobyli również nowe umiejętności oraz sprawdzili siebie i swoje możliwości. Do domu wrócili z mnóstwem wrażeń i nowymi przyjaciółmi. Wyjazd ten pozostanie na długo w ich pamięci.