Serce, Flaga, Polska, Poland   W tym roku szkolnym kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja świętowaliśmy w pełnym gronie - od dzieci z grupy Kaczuszek po uczniów z klas VIII. Na wstępie Pani dyrektor przybliżyła uczniom najważniejsze fakty dotyczące okoliczności uchwalenia Konstytucji, następnie głos oddała najmłodszym. Dzieci z przedszkola wierszem i piosenką pokazały nam, czym wyróżniać się powinien prawdziwy Polak - Patriota. Na zakończenie wystąpili uczniowie klas III, podsumowując najważniejsze fakty dotyczące tego święta. Całość dopełniły piękne pieśni patriotyczne wykonane przez szkolny chór. Była to piękna uroczystość, podczas której wszyscy poczuliśmy się prawdziwymi Polakami, a na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy jeszcze raz piosenkę przedszkolaków:

"Jesteśmy Polką i Polakiem
Dziewczynką fajną i chłopakiem
Kochamy Polskę z całych sił
Chcemy byś również kochał ja i ty
I ty"