„Gdy ambicję i ciekawość w parę połączymy,

To z pewnością na świadectwach szóstki zobaczymy.”

Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi, który gromadził nowe pokłady energii i siły do nauki oraz pracy.

W dniu 04.09.2023 r. w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, najpierw mszą świętą, następnie uroczystym spotkaniem naszej społeczności w sali gimnastycznej.

Pani Dyrektor Nina Kitlińska przywitała zgromadzonych, a zwłaszcza pierwszoklasistów, życzyła wszystkim wielu sukcesów i owocnej pracy.

Uczniowie klas siódmych pod opieką P. R. Dziurgot oraz P. J. Wesół przygotowali uroczystą akademię z tej okazji, przypomnieli także 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz oddali hołd poległym.

Nowy rok szkolny będzie to czas niełatwy, czas wielu wyzwań, którym mamy nadzieję przy owocnej współpracy wszystkich Nauczycieli, Uczniów i Rodziców – uda się sprostać.

Niech szkoła będzie dla Nas Wszystkich miejscem wszechstronnego rozwoju, źródłem wiedzy oraz przyjaznym i bezpiecznym środowiskiem.