Narodowe Czytanie 2023 – ruszyła 12. odsłona akcji! \ Aktualności ...  Po raz kolejny włączyliśmy się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania. Bohaterką tegorocznej edycji był powieść „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Z racji, że w tym roku przypada 160 rocznica wybuchu powstania styczniowego, skupiliśmy na fragmentach odnoszących się do tego wydarzenia, którego symbolem w utworze jest Mogiła - bezimienny grób powstańców. Uczniowie klasy VII A wraz z panią Dyrektor zabrali nas w podróż do Korczyna i Bohatyrowicz, by podziwiać urok i piękno nadniemeńskiego krajobrazu i oddać hołd poległym za Ojczyznę.
    Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Do zobaczenia w przyszłym roku.