Zapraszamy serdecznie Państwa dziecko do udziału w zajęciach Gminnej Akademii Piłkarskiej Trzebownisko. GAP to kompleksowy program szkoleniowy kierowany do dzieci w wieku 6 – 11 lat. Zajęcia treningowe ukierunkowane są na kompleksowy rozwój oparty na wieloobszarowej pracy nad kształtowaniem:

- Indywidualnych umiejętności piłkarskich,

- Zdolności motorycznych warunkujących ogólną sprawność,

- Zdolności mentalnych niezbędnych do właściwego funkcjonowania, tak na boisku, jak i w życiu codziennym.

Nie jesteśmy klubem piłkarskim!!!

Trenując z nami dziecko może uzupełnić trening klubowy, a poprzez to rozwinąć swoje umiejętności lub jeśli to dla dziecka pierwszy kontakt z treningiem piłkarskim, będzie miało możliwość rozpoczęcia z nami swojej piłkarskiej przygody.

Zapraszamy do wypełnienia i przesłania zamieszczonego pod poniższym linkiem formularza zgłoszeniowego:

W kolejnym kroku skontaktujemy się z Państwem drogą mailową lub telefoniczną.

Więcej informacji pod nr tel. 691 697 910

Mateusz Nowak