Jo Jo, Zabawka, Gra, Chłopiec Grający

„Nigdzie nie znajdziesz takiego pięknego zdolnego jak ja, Nigdzie nie znajdziesz, bo takich już nie ma. Jak dinozaury wymarły, jedyny egzemplarz to ja, Nigdzie nie znajdziesz, bo takich już nie ma.” To słowa biesiadnej piosenki, które nijak mają się do naszej szkolnej rzeczywistości. W dniu 29.09.2023 roku swoje święto obchodzili wszyscy nasi chłopcy. Mali i duzi, wysocy i niscy, bruneci i blondyni. Na co dzień różni, oryginalni. Łączy ich jednak to, że są wspaniali, a bez nich w szkole byłoby bardzo nudno 😉. Wszyscy nasi mężczyźni przyjęli w tym dniu serdeczne życzenia od Dyrekcji Szkoły, Samorządu Uczniowskiego, od swoich koleżanek i nauczycieli. Dodatkowo Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich uczniów wspólne tańce na holu szkoły podczas przerw. Każdy uczeń, który w tym dniu ubrany miał krawat mógł liczyć na dzień bez pytania. Czekamy z niecierpliwością na kolejny Dzień Chłopaka.