disco Dnia 5.10.2023 roku w godzinach 16:30-19:30 odbyła się dyskoteka, w której uczestniczyli uczniowie klas od IV do VII. Była to impreza zwieńczająca obchody Dnia Chłopaka w Naszej Szkole. Nad bezpieczeństwem dyskoteki czuwała Dyrekcja, nauczyciele, rodzice. Za oprawę muzyczną imprezy odpowiedzialny był Samorząd Uczniowski. Uczniowie klasy ósmej -Mikołaj Bielenda, Norbert Konopacki - spisali się na medal. Zadbali o światła, lasery, nagłośnienie. Puszczali same znane i taneczne kawałki. Zachęciło to uczestników dyskoteki do tańca i po krótkiej chwili impreza rozkręciła się na dobre i tańczyli już wszyscy. Ten czas minął wszystkim dużo za szybko. Szkoda było opuszczać parkiet. Uczestnicy rozstali się w dobrych humorach z nadzieją ponownego spotkania, w tak wspaniałym gronie.