WSPANIAŁE KOBIETY, PRAWDZIWI DŻENTELMENI, ŻYCZENIA, KWIATY, UŚMIECH, MIŁE SŁOWA I TO WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU! W SZKOLE W JASIONCE!
     Dzień 8 marca był wyjątkowy za sprawą chłopców z klas siódmych i ósmych. Chłopcy z klasy siódmej poprowadzili z humorem szkolny koncert życzeń. Złożyli życzenia przeplatane pięknymi melodiami dyrekcji, wszystkim nauczycielkom, paniom z obsługi, swoim koleżankom. Ponadto , każdy mógł złożyć od siebie życzenia i zawiesić je na wiosennym drzewku w formie listka. Chłopcy z klasy ósmej częstowali czekoladkami, rozdawali wszystkim dziewczętom komplementy, miłe słowa. Dbali przez cały dzień o dobre samopoczucie wszystkich naszych kobiet. Było radośnie, miło, wspaniale.
     Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć wszystkim nauczycielom, koleżankom, naszym mamom najserdeczniejsze życzenia. Wszelkiej pomyślności. Drogie KOBIETKI nigdy nie wątpicie w swoją własną wartość . Życzymy, abyście zawsze niezależnie od okoliczności czuły się silne, pewne siebie, szczęśliwe, kochane. Dziękujemy, że jesteście!
Dżentelmeni Szkoły w Jasionce