Uczniowie naszej szkoły w piątek 15 marca 2024 roku uczestniczyli w spektaklu „Aida”, który wykonał Licealny Teatr Muzyczny w Sędziszowie Młp. Uczniowie tego liceum, którzy od piętnastu lat przygotowują takie wydarzenia, przenieśli nas w czasy niewoli egipskiej. Historia spektaklu opowiada o Aidzie głównej bohaterce, która została wzięta do niewoli egipskiej i w niej zakochuję się grecki wojownik Radames. Niestety ich miłość jest zakazana i wystawiona na wiele prób. Jak się to wszystko zakończyło, to trzeba zobaczyć samemu. Do tego zachęcają nas uczniowie, bo sami byli zachwyceni i bardzo skupieni przez cały dwugodzinny spektakl. Na zakończenie cała nasza grupa zrobiła sobie wspólne zdjęcie z aktorami i wysłuchała wrażeń o przygotowaniach do tego spektaklu.