W dniu 11 maja 2017 roku tj. czwartek gościliśmy w szkole zawodników tenisa stołowego Klubu Sportowego „Strzelec Frysztak” - pana Pawła Włodykę i pana Piotra Cyrnka, którzy poprzez pokaz swoich umiejętności gry w tenisa stołowego zachęcali naszych uczniów do uprawiania tej dyscypliny sportu.
Na początku Panowie opowiedzieli dzieciom o swojej karierze zawodowej, sukcesach sportowych i zademonstrowali profesjonalny sprzęt do gry.
Wszyscy chętni uczniowie mieli możliwość pod okiem doświadczonych zawodników spróbować swoich możliwości w zakresie gry w tenisa stołowego.
Pokaz cieszył się ogromnym zainteresowaniem i sprawił zarówno uczniom jak i zawodnikom wiele radości. Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie powstanie w przyszłości sekcji tenisa stołowego w naszej szkole i będziemy się wspólnie cieszyć sukcesami naszych uczniów.