"Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie - naucz.
Jeśli nie wie - wytłumacz.
Jeśli nie może - pomóż."
                         Janusz Korczak

W dniu 21 czerwca 2017 r. o godz. 17.00 odbyło się w naszej szkole rozdanie listów gratulacyjnych rodzicom uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, sumienne wypełniających obowiązki uczniowskie oraz zasługujących na wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2016/2017.
Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor powitaniem przybyłych gości, a uczniowie najstarszych klas zaprezentowali tradycyjny polski taniec "Polonez". Gratulacje połączone z rozdaniem listów gratulacyjnych przebiegało w miłej atmosferze i przeplatane było występami małych i dużych artystów z naszej szkoły. Oprawę artystyczną przygotowały panie M. Midura i R. Poźniak.
Rodzicom jeszcze raz składamy wyrazy uznania za troskę i trud wychowania swoich pociech a uczniom życzymy dalszych sukcesów.