Błąd

insufficient image data in file `/home/zsjasion/domains/zsjasionka.szkola.pl/public_html/cache/preview/4b359e4b0c4149cb7f8b36b8d836329f.jpg' @ error/jpeg.c/ReadOneJPEGImage/1135

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 4. edycji konkursu „List do Taty”, który został ogłoszony przez Komisję Rodziny i Polityki Senioralnej i Społecznej  RP we współpracy z Fundacją im. Św. Cyryla i Metodego.
Celem tego konkursu jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na ważną rolę ojca w rodzinie oraz propagowanie przykładów dobrego ojcostwa.
Do udziału w konkursie przystąpili następujący uczniowie z naszej szkoły przygotowani przez p. Renatę Dziurgot:
Julia Lenkiewicz klasa IV b
Oliwia Ślęzak klasa IV b
Malwina Baran klasa V
Julia Krawczyk klasa V
Paweł Bednarz klasa V
W konkursie wzięło udział ponad 120. uczniów.
Julia Krawczyk została wyróżniona oraz otrzymała nagrodę, którą wręczał senator RP prof. Aleksander Bobko w dniu 11. września 2017 roku podczas uroczystej gali na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pozostali uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, a przede wszystkim ich ojcom  że z taką życzliwością i sercem o nich pisali.
{gallery}2017_2018/list{/gallery}