Szkolny Klub Wolontariusza pragnie odpowiedzieć na apel Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci i włączyć się do akcji polegającej na zbiórce pieniędzy oraz rzeczy potrzebnych dla Podopiecznych Hospicjum.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w postaci słodyczy, łakoci, książek, bajek, kosmetyków dla dzieci, np.: oliwki, szampony, pampersy; bielizny pościelowej np. koce, pościel, prześcieradła; przyborów szkolnych, z których Pracownicy Hospicjum i wolontariusze mogliby zrobić prezenty dla małych Pacjentów i ich rodzeństwa– TYLKO NOWE RZECZY.
W imieniu własnym, pracowników hospicjum oraz dzieci objętych opieką, prosimy o najbardziej pozytywne z możliwych, pochylenie się nad naszą prośbą.
Zbiórka odbędzie się od 20.11 do 29.11, tak aby przekazane środki pieniężne i dary trafiły do dzieci w dniu św. Mikołaja, czyli 6 grudnia.