Uczniowie klasy III a i III b Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce świętowali w dniu 19 stycznia br. Dzień Babci i Dziadka, goszcząc, z wielką radością, ich w murach szkoły. Przygotowali na to spotkanie inscenizację „Jasełek” z wieloma bardziej i mniej znanymi kolędami i pastorałkami oraz wiersze i piosenki o tematyce nawiązującej do w/w okazji. Przygotowania do tego uroczystego spotkania dzieci rozpoczęły dużo wcześniej, aby móc kochane babcie i dziadków, poza montażem słowno-muzycznym, obdarować własnoręcznie wykonanymi upominkami.
Uroczyste spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Nina Kitlińska, witając zaproszonych gości i składając im gorące i szczere życzenia. Zwróciła również uwagę na znaczenie roli babci i dziadka w życiu każdego dziecka oraz potrzebę okazywania im szacunku i miłości ze strony wnuków.