Miło nam poinformować, że uczeń klasy 6a Kacper Rokita zdobył wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Let’s learn" organizowanym przez Zespół Szkół Architektoniczno- Budowlanych w Krośnie. Tematem konkursu było przygotowanie projektu graffiti do szkolnej klasopracowni języków obcych. Tegorocznym hasłem przewodnim konkursu było „Let’s learn”, a graffiti miało promować naukę języków obcych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Zostały do niego zgłoszone 33 prace uczniów z Podkarpacia. Z naszej szkoły w konkursie udział wziął jeszcze Karol Kopacki z klasy 7b. Jury brało pod uwagę zarówno pomysłowość i estetykę wykonania pracy, jak również poprawność gramatyczną i ortograficzną zawartych w pracach haseł.

KR Kk