22 października obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły. Społeczność szkolna i przedszkolna z Panią Dyrektor Niną Kitlińską na czele uczestniczyła we mszy św. oraz programie słowno – muzycznym, który był poświęcony naszemu patronowi – św. Janowi Pawłowi II. Poprzez wiersze i piosenki staraliśmy się pokazać naszego Ojca Świętego jako człowieka niosącego dobroć i pokój, zmieniającego świat na lepsze, wspaniałego wychowawcę i mistrza dialogu. Jesteśmy dumni z tego, że mamy takiego patrona i jego naukę staramy się wcielać w życie.

W programie artystycznym uczestniczyli uczniowie z klas IV a, Va i VIII a pod opieką pań: M. Francikowskiej, R. Dziurgot i M. Techman, prezentację multimedialną, która uświetniła program przygotowała pani J. Haligowska. Piękne pieśni zaśpiewał nasz szkolny chór pod kierunkiem pani D. Gnyp, o oprawę plastyczną zadbała pani E. Orłoś.

W tym dniu Pani Dyrektor wręczyła również dyplomy uczniom i opiekunom za wyróżnienie w ogólnopolskim programie Złote Szkoły NBP.