Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła bierze udział w akcji „Szkoła z Pozytywną Uwagą”. Akcja ma na celu rozwijanie motywacji i krytycznego myślenia u uczniów. Chcemy, aby odkrywali swoje talenty i wartości, budowali swoją prawdziwą pewność siebie, by zaczynali już teraz stawiać mocne fundamenty, na których zbudują coś trwałego, na całe swoje dorosłe życie, a nie tylko na przysłowiowe „pięć minut” tu i teraz.

Za wszystkie próby i przejawy rozwijania swoich pasji i odkrywania siebie i swoich uzdolnień nauczyciele będą nagradzać Uczniów i Uczennice pochwałami wpisywanymi do e-dziennika.

Na stronie akcji czytamy:

„Zaczynamy w listopadzie, bo to najtrudniejszy miesiąc w roku – dzieci są zmęczone, szybko robi się ciemno, a nauki coraz więcej. Niech jak najwięcej uczniów dostanie teraz pozytywną uwagę od swoich nauczycieli – oficjalnych, wpisanych do dzienniczków. Przegońmy wspólnie smutek ze szkolnych korytarzy. (…) Co ważne, chwalmy siebie. Rozmawiajmy z nauczycielami, im także powiedzmy coś dobrego. Nic przecież tak nie motywuje do lepszej pracy jak dobre słowo. Zacznijcie już dziś. Anna Zapał i rodzice ze SP nr 52 w Warszawie” – pozytywnauwaga.pl

Dodatkowo, by wzmocnić tę nić pozytywnej energii, zapraszamy Państwa do wpisywania w poniższy formularz pochwał dla szkoły (jako całości) oraz poszczególnych pracowników. 21 listopada - w Dniu Życzliwości i Pozdrowień wszystkie pozytywne uwagi będzie można przeczytać na specjalnie na te okazję przygotowanej tablicy J.

Jeśli coś wzbudza Państwa uśmiech, jeśli coś się Państwu podoba, prosimy, napiszcie to! Wpiszcie nam pochwałę! Pozytywna energia wraca! 😁

Wpisuję Pochwałę! - formularz