W listopadzie w naszej szkole odbył się Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I - III "Co to znaczy zdrowo żyć?". Organizatorem konkursu i fundatorem nagród z Programu Profilaktycznego była Gmina Trzebownisko. Współorganizatorem była Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza pod kierunkiem Pani Anny Pleśniak.

       Prace oceniała komisja konkursowa w składzie: Pani Elżbieta Orłoś – nauczyciel plastyki, Pani Agata Górecka – wychowawca świetlicy, Pan Paweł Wiktor – wychowawca świetlicy, Pani Joanna Poźniak – wychowawca świetlicy. Na konkurs wpłynęło 21 prac w tym dwie zbiorowe (po troje uczniów). Ogółem w konkursie wzięło udział 25 uczniów.

     Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat konieczności prowadzenia zdrowego trybu życia, co przedstawili w postaci plastycznej oraz potwierdzili w pogadance z Panią Dyrektor Niną Kitlińską podczas rozdania cennych nagród. Barwne i kolorowe prace można podziwiać cały czas na wystawie w szkole.

       Laureaci konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce

Julia Kaliszczak – klasa IIIb (opiekun Pani Ksenia Włodarczyk)

II miejsce

Aniela Rzeszutek, Natalia Zięba, Filip Rurak – klasa IIIa (opiekun Pani Monika Wiktor)

Katarzyna Drzał, Maja Kowalska, Wiktoria Cyrek – klasa IIIb

III miejsce

Nikola Tomasik – klasa IIIb

Wyróżnienia:

Daria Pęcak, Wiktoria Bomba, Krystian Hess, Iga Nowak, Witold Kłeczek, Maja Pustelak.

Pozostali uczniowie otrzymali upominki za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy pomysłowości wszystkim uczestnikom konkursu.

Paweł Wiktor