Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r.od poniedziałku 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. ograniczone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-VIII szkoły podstawowej.

Nauka odbywać się będzie w systemie zdalnym

W poniedziałek nauczyciele będą się łączyć poprzez platformę OFFICE 365 (TEAMS), według podziału godzin.

Każdy uczeń zobowiązany jest mieć dostęp do sprzętu umożliwiającego zdalne nauczanie. Ewentualne braki w sprzęcie oraz problemy techniczne z dostępem do platformy proszę zgłaszać wychowawcy klasy.

Opieka w świetlicy szkolnej

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. od poniedziałku 20 grudnia 2021 r. w czasie trwania nauki zdalnej, szkoła zapewnia funkcjonowanie świetlicy i opiekę dla uczniów z kl. I-III szkoły podstawowej, na wniosek rodziców którzy pracują i nie mogą zapewnić im opieki.

W tym czasie Dyrektor szkoły umożliwia dzieciom objętym tą opieką realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły.

Wnioski proszę składać do piątku 17 grudnia 2021 r. do godz. 8.00 w sekretariacie

Wniosek rodziców.

Dowóz dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej:

Informujemy że od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. zostały zawieszone kursy autobusu nr 200.

Zajęcia dla dzieci w przedszkolu pozostają bez zmian.