dzieci

“Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,

projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,

przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”

Jan Paweł II

Dzień Dziecka w naszej szkole rozpoczął się już 31 maja pokazem Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji im. 20 Pułku Ułanów.

W środę 1 czerwca Pani dyrektor złożyła wszystkim dzieciom (tym starszym również) serdeczne życzenia z okazji ich święta, opowiedziała o zaplanowanych niespodziankach oraz zaprosiła do wspólnej zabawy przygotowanej przez samorząd uczniowski. Na przewach międzylekcyjnych uczniowie mieli możliwość zatańczyć Belgijkę, a także zmierzyć się z zadaniami sprawnościowymi i logicznymi, zbierając na przygotowanych karteczkach pieczątki potwierdzające zaliczenie danego wyzwania. Wśród wszystkich uczestników zabawy rozlosowana zostanie nagroda – niespodzianka.

Klasy I – III wzięły również udział w pokazie tańca Show dance, a wszyscy uczniowie w pokazie przygotowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Jasionce.

Największym hitem tego dnia okazał się być konkurs fotograficzny „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj….”, polegający na dopasowaniu zdjęcia z dzieciństwa naszych nauczycieli do konkretnych osób.

Dodatkową atrakcją w tym dniu były pyszne lody.