22 czerwca 2022r. odbyło się w naszej szkole pożegnanie absolwentów. Uroczystość rozpoczęła Pni Dyrektor Nina Kitlińska, która serdecznie powitała wszystkich zebranych. Uczniowie klas ósmych pod opieką wychowawców - pani Krystyny Łani i Małgorzaty Techman przygotowali program artystyczny, w którym powspominali osiem lat spędzonych w tej szkole oraz podziękowali uczącym ich nauczycielom. O oprawę plastyczną w czasie tej uroczystości zadbała pani Elżbieta Orłoś, a o stronę muzyczną pani Dorota Gnyp.

W ciekawy sposób pożegnali naszych absolwentów uczniowie klas siódmych wraz z wychowawcami - panią Wiolettą Kozłowską -Pokrzywą i Różą Janik. Wręczyli im „ZŁOTE JABŁKA” i przyznali specjalne tytuły za szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe, czy za wyjątkowe cechy charakteru. Była to bardzo miła niespodzianka dla koleżanek i kolegów z klas ósmych.

Drodzy Absolwenci, wychodzicie z tej szkoły bogatsi o nowe doświadczenia, mądrzejsi, z głowami pełnymi pomysłów na przyszłość. Życzymy samych sukcesów i spełnienia marzeń.