We wtorek 21 czerwca uczniowie klas czwartych, którzy przez cały rok systematycznie brali udział w zajęciach sportowych w naszej szkole i reprezentowali ja w zawodach pojechali na wycieczkę rowerowa do Głogowa Małopolskiego. Relacja jednego z uczestników:

"Spod szkoły wyjechaliśmy około 8.40. Każdy odpowiednio przygotowany, w kaskach rowerowych i kamizelkach odblaskowych. Jechaliśmy przez rezerwat "Bór" w Tajęcinie, gdzie widzieliśmy cmentarz Żydów zabitych przez Niemców podczas II wojny swiatowej. Do Głogowa dojechaliśmy na 10.00. Na miejscu było boisko do siatkówki, miejsce do grilla pod dachem i plac zabaw. Graliśmy również w dwa ognie. Po zjedzeniu pysznych kiełbasek pan Kulig zabrał nas na lody. Podróż powrotna do Jasionki trwała ok. 45 minut, pod szkołą byliśmy o 13.50. Jako opiekunowie pojechali z nami pan Piotr Kulig, pani Jola Gaweł i pani Asia Kasiak. Dziękujemy za tak fajny dzień!"

Kuba Onoszko