Darmowe grafiki wektorowe Boże narodzenie    "Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy, dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, którym radość wita wszystkich, dzień, który już każdy z nas zna od kołyski...."


     Dnia 22 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe. Uczestniczyli w nim uczniowie, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy szkoły. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała wszystkich zebranych i zaprosiła do wspólnego kolędowania. Uroczystość prowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy przybliżyli zgromadzonym tradycje świąteczne. Najważniejszym punktem programu było wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołów klasowych od grupy Tygrysków i małych Odkrywców począwszy, po najstarszych - ósmoklasistów. Choć Wigilia Bożego Narodzenia przypada za dwa dni, my przeżywaliśmy te chwile w naszej wspólnocie po to, aby przenieść ten radosny nastrój do swoich rodzinnych domów. Całość ubogaciła piękna dekoracja z szopką, zimowym krajobrazem i pieknie nakrytym świątecznym stołem.

     Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor życząc całej społeczności szkolnej przede wszystkim zdrowia, a poza tym wiele miłości i radości z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

    Po części wspólnej nastąpił punkt kulminacyjny tego dnia, czyli wigilie klasowe, składanie sobie życzeń, dzielenie się opłatkiem i pałaszowanie przygotowanego świątecznego poczęstunku.