Dzięki staraniom naszej Pani Dyrektor nowy pojemnik "serce" na plastikowe nakrętki stanął w środę, 11 stycznia przed budynkiem szkoły. Osobiście przywiózł go do nas Pan Komendant ODKWS w Olszanicy - ppłk Adam Nieznański. Serdecznie dziękujemy. Warto nadmienić, że serce to zostało wykonane przez osadzonych, którzy w ten sposób dodatkowo "spłacają swój dług" wobec społeczeństwa. 

Dla nas, całej społeczności szkolnej, jest to doskonały prezent, który pozwoli w dalszym ciagu włączać się w akcje charytatywne, polegajace na zbiórce plastikowych nakrętek dla osób najbardziej tego potrzebujacych. Dodatkowo wzmacniamy postawy proekologiczne dzieci, młodzieży i dorosłych.

Duże czerwone serce niech przypomina nam codziennie o tym, że nawet tak mały przedmiot, jakim jest zakrętka od butelki, ma swoją wartość.

Pamietajmy, warto pomagać!