Darmowe grafiki wektorowe W podeszłym wiekuŚwięto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym roku szkolnym klasy trzecie zaprosiły DZIADKÓW na uroczystość z okazji ich święta. Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 13.01.2023r. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami - p. Kamilą Cieślą, Urszulą Tuleją i Ksenią Włodarczyk przygotowały program artystyczny. Przybyłych gości powitała Pani Dyrektor Nina Kitlińska, która zaprosiła do wysłuchania wierszy i piosenek oraz złożyła Babciom i Dziadkom życzenia z okazji ich święta. W trakcie uroczystości goście mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali wykonawcy z przejęciem odtwarzali swoje role, a Dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dodatkową atrakcją były życzenia noworoczne „Szczodraki” w wykonaniu uczniów klas starszych przygotowanych pod kierunkiem p. Doroty Barczak, Magdaleny Francikowskiej i Justyny Haligowskiej. 

     Po części artystycznej goście zostali zaproszeni do sal na poczęstunek. Wnuczęta obdarowały Babcie i Dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami oraz kolorowe świece.

     Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a podziękowaniom ze strony gości nie było końca.