Darmowe grafiki wektorowe Sportowiec  14 lutego w ramach realizacji projektu Szkoła z Pasją, dofinansowanego przez gminę Trzebownisko, nasi uczniowie otrzymali już po raz drugi ogromną dawkę sportowych emocji. Pokaz mistrzowskich umiejętności zaprezentował nam Krystian Herba – półfinalista programu Mam Talent, zdobywca 18 budynków w 13 krajach na 4 kontynentach, sześciokrotny rekordzista Guinessa oraz rekordzista Estoni i Ukrainy, medalista Mistrzostw Polski. Utalentowany zawodnik pokazał nam różne sztuczki na rowerze – pokonywanie przeszkód, wspinaczka rowerem po schodach, zjazdy i inne manewry rowerowe nie były dla niego trudnością.

     Całe spotkanie prowadził Grzegorz Pittner – znany bardziej jako Mr. Robot - Vice Mistrz Europy w Popping'u (rodzaj tańca), który umilił nam czas pokazem poppingu.

   Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała Gościom za spotkanie, wręczyła pamiątkowe dyplomy i piernikowe serduszka, wszak to walentynki, i zdobyła autografy na pamiątkę tej niezapomnianej wizyty.

     To wspaniałe widowisko zostanie nam w pamięci na długo i będzie motywacją do rozwijania talentów!

Dziękujemy serdecznie!