Darmowe grafiki wektorowe Wieczne pióro Z okazji 80. lecia pierwszego wydania “Małego Księcia” chętni uczniowie z klas II - VIII brali udział w II edycji ogólnopolskiej akcji “Przepiszmy to!”, zorganizowanej przez Academy International Wawer, Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer oraz Warszawski Dom Kaligrafii. To wyzwanie kaligraficzne polegało w tym roku na przepisaniu całej powiastki filozoficznej autorstwa Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Każdy uczestnik otrzymał do przepisania krótki fragment, z których następnie złożyliśmy całą książkę. Aby zachęcić uczniów do udziału w akcji zorganizowaliśmy Szkolny Konkurs Kaligraficzny podzielony na dwie kategorie wiekowe - klasy II - III oraz IV - VIII. Miło nam ogłosić wyniki:

Kategoria klas II - III

  1. Kornel Kowal z klasy III c
  2. Leny Wielgosz z klasy III a
  3. Maja Skowronek z klasy III c

Kategoria klas IV - VIII

  1. Łucja Janik z klasy VIII a
  2. Alicja Huszcza z klasy V b
  3. Maciej Kłos z klasy IV b

wyróżnienie: Emilia Zajkowski z klasy V b oraz Maja Gorczyca z klasy VIII b.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom konkursu!