Podziekowanie W piątek i sobotę 17 - 18 marca wolontariusze z naszego Zespołu Szkół już po raz kolejny włączyli się do ogólnopolskiej zbiórki żywności dla potrzebujących organizowanej przez Caritas Polska "Tak. Pomagam!". Do akcji włączyły się następujące organizacje zrzeszające naszych uczniów - Szkolny Klub Wolontariusza, Szkolne Koło Caritas, Strzelcy i OSP Jasionka. Pani Dyrektor reprezentowała nas jako wolontariusz w sklepie B1 w Rzeszowie. Wspomagali nas również rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły, w myśl łacińskiej sentencji: "Verba docent, exempla trahunt - Słowa uczą, przykłady pociągają!"

     Wolontariusze:

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy szkoły:

Nina Kitlińska, Aneta Śliż, Róża Janik, Oktawia Gołąb, Kamila Cieśla, Paweł Wiktor, Justyna Haligowska, Magdalena Francikowska, Agata Górecka, Agnieszka Ostafińska

Uczniowie:

Aleksandra Serwińska, Viktoria Kocan, Kacper Pustelak, Kacper Ślęzak, Milena Bieniek, Martyna Ostrowska, Alicja Huszcza, Emilia Zajkowski, Jakub Jakubowski, Aniela Rzeszutek, Karolina Rybka, Dominika Chorzępa, Zofia Zając, Ania Ożóg, Aleksandra Bielenda, Alan Batko, Gabriel Gorczyca, Filip Penar, Magdalena Tracz, Eliza Rurak i Nikola Kuźniar.

Rodzice:

Iwona Serwińska, Bernarda Bieniek, Mariusz Pustelak.

     Serdecznie dziękuję, zarówno wolontariuszom, jak również osobom, które robiąc w tych dniach zakupy w Biedronce, wrzucały do naszego wózka artykuły spożywcze! 

Nina Kitlińska 

Dyrektor Zespołu Szkół w Jasionce

im. Jana Pawła II