Uroczystość, Dekoracja, Serpentyny   24 stycznia dzieci z klas I - III bawiły się pod opieką swoich wychowawców na Zabawie Karnawałowej. Animacje prowadziła Pani Anna Golik - nauczycielka naszej szkoły, a prywatnie animatorka i właścicielka firmy AnimowAni. 
     Atrakcji było co niemiara: konkurencje sportowe, sprawnościowe, tańce, brokatowe tatuaże, balonowe miecze dla każdego chłopca i pieski dla dziewczynek oraz największa atrakcja zabawy Minionek Strażak.
A to wszystko w rytm muzyki zaprzyjaźnionego z naszą szkołą DJ Marka, który wraz z synem Marcelem - uczniem naszej szkoły, zadbali również o to, aby uczniowie z klas IV - VIII mogli bawić się równie wspaniale, jak ich młodsi koledzy, na dyskotece karnawałowej. 
O wystrój sali zadbali Rodzice i Samorząd Uczniowski. 

Zabawa  klas I - III i dyskoteka dla smłodzieży były wystrzałowe! Szkoda, że powtórka dopiero za rok :)

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji - link