W Podeszłym Wieku, Para, Dziadkowie

Uczniowie klasy III a i III b Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce świętowali w dniu 26 stycznia br. Dzień Babci i Dziadka, goszcząc ich, z wielką radością, w murach szkoły. Przygotowali na to spotkanie inscenizację, wiersze i piosenki o tematyce nawiązującej do w/w okazji. Przygotowania do tego uroczystego spotkania dzieci rozpoczęły dużo wcześniej, aby móc kochane Babcie i Dziadków, poza montażem słowno-muzycznym, obdarować własnoręcznie wykonanymi upominkami.

         Starsi uczniowie z klas V i VI też zaprezentowali się Gościom w przedstawieniu „Mały Książę”, które przygotowali pod opieką Pani Magdaleny Francikowskiej  i Justyny Haligowskiej.

         Uroczyste spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Nina Kitlińska - witając zaproszonych gości złożyła im gorące i szczere życzenia. Zwróciła również uwagę na znaczenie roli babci i dziadka w życiu każdego dziecka oraz potrzebę okazywania im szacunku i miłości ze strony wnuków.