Maska, Karnawał, Uroczystość   25 stycznia dzieci z przedszkola bawiły się na fantastycznym balu karnawałowym. Na sali pojawiły się królewny, rycerze, kotki, postacie z bajek... . Każdy tego dnia mógł się stać swoim ulubionym bohaterem czy wymarzoną postacią, wyobraźnia nie miała granic. Wszyscy w swoich pieknych, barwnych przebraniach wyglądali zjawiskowo, również Panie. 🙂 

Animacje dla dzieci na sali gimnastycznej zapewnili panowie z KK Kids Academy. Dzieci były bardzo zadowolone, bo oprócz tańców, prowadzone były liczne konkurencje i zabawy, także nie było mowy o nudzie! Przedszkolaki wybrały się w podróż taneczną po całej Europie, „były”  m. in. w Hiszpanii czy na Dzikim Zachodzie.

O kolorowy wystrój sali do zabawy zadbali Pracownicy szkoły i przedszkola, Rodzice i Samorząd Uczniowski.

Zabawa była super, już nie możemy się doczekać kolejnej!