17 września na stadionie Resovii w Rzeszowie odbyły się zawody sportowe w ramach Indywidualnych Mistrzostw SZS w lekkiej atletyce. W kategorii I - Igrzyska Dzieci - uczennica klasy 6b - Aleksandra Wrzos zajęła 3 miejsce w biegu na 60 m, a uczeń klasy 5b - Denis Kuraś 3 miejsce w skoku w dal.
       19 września do startów w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej przystąpili uczniowie klas 7 i 8 SP. Rafał Martynuska w rzucie oszczepem i Maksymilian Gdula w rzucie dyskiem zajęli I miejsca i po swoich występach zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich. Marcelina Rykiel z klasy 8 b zajęła II miejsce w biegu na 80 m przez płotki, a Mateusz Rożenek z klasy 8 a 2 miejsce w rzucie dyskiem i oni również będą mieli okazję poprawić swoje wyniki w kolejnym etapie zawodów. 

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki.