JPII W niedzielę 2 kwietnia 2023 r. obchodziliśmy kolejną rocznicę śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji w naszej szkole już w piątek wysłuchaliśmy montażu słowno - muzycznego upamiętniającego sylwetkę naszego Patrona.

Lista uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2021/2022

kliknij tutaj

W dniu 24 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się wieczór wróżb i dyskoteka andrzejkowa. Uczniowie z klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum doskonale się bawili pod opieką wychowawców i rodziców.

W dniu 26 listopada 2015 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty kulinarne organizowane przez Rzeszowską Agencję Rynku Rolnego oraz Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas drugich, trzecich oraz klasy szóstej szkoły podstawowej. Uczestnicy spotkania degustowali przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych zdrowe posiłki m. in.: kanapki z nowalijkami, koreczki, sałatki, musy, koktajle owocowe. Uczniowie naszej szkoły brali także udział w konkursach, quizach, które miały na celu propagowanie wiedzy o zdrowym żywieniu. Agencja Rynku Rolnego zatroszczyła się również o nagrody dla najbardziej aktywnych uczniów. Warsztaty Kulinarne służyły promocji zdrowia i bardzo się dzieciom podobały.