21 marca przywitaliśmy w naszym Zespole Szkół wiosnę. Przepiękna pogoda za oknami dodatkowo wprawiała wszystkich w radosny nastrój. Na korytarzach szkolnych spacerowali uczniowie przebrani tematycznie: za pilnych uczniów, panie wiosny, sportowców… .

Na drugiej godzinie lekcyjnej cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej, gdzie odbył się szkolny przegląd Mam Talent. Chętni uczniowie prezentowali się w popisach tanecznych, wokalnych, kabaretowych. Pojawiły się również prace plastycznej występ gitarowy. Wszystkim zebranym bardzo podobała się taka wersja powitania wiosny.

Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie nagrody, zaś Pani dyrektor wyraziła przekonanie, że w przyszłym roku na pewno będzie więcej chętnych do zaprezentowania swoich talentów.