W roku szkolnym 2019/2020 oddano do użytku nowe przedszkole w Zespole Szkół w Jasionce. Nowoczesny parterowy budynek ma powierzchnię ponad 1700 metrów kwadratowych. Mieszczą się w nim czterooddziałowe przedszkole i dwuoddziałowy żłobek, jadalnia, zaplecze kuchenne, gabinet dyrektora, sekretariat i pokój nauczycielski, gabinet intendentki, a także toalety i szatnie dla dzieci oraz pomieszczenia techniczne. Sale i korytarze są jasne, przestronne i kolorowe, wyposażone na miarę XXI wieku. A co najważniejsze – bezpieczne. Przy nowo otwartym kompleksie powstał też plac zabaw i parking. Wartość inwestycji to prawie 8 milionów 400 tysięcy złotych.

W nowym budynku znalazło miejsce 150 dzieci - 100 w przedszkolu i 50 w żłobku.