WAŻNE!!

w Przedszkolu w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce
w czasie epidemii COVID-19
.

Wszystkich rodziców, którzy zadeklarowali chęć przyprowadzenia dzieci do Przedszkola prosimy o zapoznanie się z poniższymi procedurami.

Będą one obowiązywać od 13 maja 2020 roku.

Aby pozostawić dziecko w przedszkolu należy bezwzględnie zastosować się do wszystkich zapisów.

Warunkiem pozostawienia dziecka w przedszkolu jest jak najszybsze wypełnienie zamieszczonej tu deklaracji oraz oświadczenia:

Deklaracja uczęszczania dziecka do przedszkola w okresie pandemii COVID-19

Oświadczenie o narażeniu na koronawirusa

i przesłanie skanu do sekretariatu lub dostarczenie do Przedszkola rano 13.05 2020 roku, przyprowadzając dziecko.

Do zapoznania się:

Procedura bezpieczeństwa i higieny w czasie zagrożenia epidemiologicznego w związku z emisją wirusa COVID-19

Procedura postępowania z dzieckiem chorym w Przedszkolu
z Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce

Kwestionariusz oceny ryzyka epidemicznego dla dzieci i rodziców  – to dokument, który udostępniamy rodzicom do prowadzonej w warunkach domowych samooceny. Ten dokument ma charakter profilaktyczny. Ma pomagać rodzicom podjąć rozsądną decyzję o przyprowadzeniu dziecka do przedszkola. Tego dokumentu rodzice nie przynoszą i nie przesyłają do szkoły. Ma on zastosowanie wyłącznie w celach prywatnych.