Szkoła Early Stage zaprasza na bezpłatny cykl warsztatów z języka angielskiego, które odbędą się w wirtualnej klasie w cztery kolejne wtorki (2.06/9.06/16.06/23.06) o godzinie 18:00. W rytm ekologicznych piosenek nauczymy się, co dobrego można zrobić dla naszej planety. Zapraszamy do zapisów: 724 558 497

Dzielimy się też z Państwem przekazanym nam, przez szkołę Early Stage, darmowym materiałem filmowym. W filmie lektorzy czytają książeczki w języku angielskim. Mamy nadzieję, że materiał ten będzie ciekawą aktywnością dla dzieci, a Państwu pozwoli na chwilę wytchnienia w tym szczególnym czasie.

W dzisiejszym filmiku dzieci poznają książeczkę Spot says Goodnight.
LINK do materiałów filmowych na naszym blogu - Early Stage czyta Spot says Goodnight (Eric Hill).
Książeczka opowiada o przygotowaniach do snu małego pieska o imieniu Spot. Spot mówi dobranoc swoim przyjaciołom, zabawkom i rodzicom. Po kąpieli, która go trochę rozbudza, przytula misia i zasypia.
Ważne słówka z książeczki: ball (piłka), train (pociąg), boat (łódka), book (książka), car (samochód), plane (samolot), duck (kaczka), teddy bear (miś), crocodile (krokodyl), hippo (hipopotam), bird (ptak), cat (kot).
Przydatne zwroty: Wake up! oraz Goodnight!