30 1024x724

Wyjazd do Podkarpackiego Centrum Nauki "Łukasiewicz"
Podczas wyjazdu przyświecało nam hasło: „Próbuj, sprawdzaj, dotykaj, przestawiaj, pytaj…” Czas tam spędzony był prawdziwą nauką przez zabawę.

PCN biedry

W bieżącym roku grupa "BIEDRONKI" liczy 9 – czterolatków i 17 – pięciolatków. Dziewczynek jest 15, a chłopców 11.
 Wizyta Świętego Mikołaja
Biedronki

Tydzień Zdrowego Drugiego Śniadania
collage 3

JP2 1

Urodziny Kubusia Puchatka
kubus puchatek 1

Dzień Chleba
chleb 2

kropka 1

Bezpieczni na drodze
bezpieczni

Pokaz Mistrza Świata Basketball Freestyle

7.10.2022 przedszkolaki wzięły udział w pokazie koszykarskim, gdzie gwiazdą był Paweł Dazzle Kidoń. Dzieci były pod wrażeniem jego umiejętności. Koszykarz chciał pokazać że każdy potrafi zrobić jakiś trik i zaprosił kilku ochotników na środek sali. Dzieci były równie zaskoczone jak uśmiechnięte schodząc na widownię. Na koniec pokazał się na chwilę Krystian Herba ze swoimi trikami.

herba

Dzień Przedszkolaka

Grupa Biedronek świętowała swój dzień wykonując różne zadania i uczestnicząc w konkursach. Jak na prawdziwych przedszkolaków przystało, dzieci świetnie dały sobie z nimi radę. "Biedronki" otrzymały odznakę i dyplom superprzedszkolaka. Na koniec nie zabrakło oczywiście zabawy tanecznej.