21 listopada ochodzony jest na całym świecie Dzień Życzliwości. W Polsce przyjeto uznawać ten dzień również za święto mediatorów rówieśniczych, którzy na co dzień dbają o dobre relacje w szkole. Nasz Szkolny Klub Mediatora z tej okazji zorganizował w tym roku wybory Kawalera Orderu Życzliwosci. Na godzinach wychowawczych poświęconych "życzliwosci" uczniowie każdej klasy wybierali osobę, która według nich jest najzyczliwsza. Przy okazji należało uzasadnić swój wybór, co okazało się być ciekawym sposobem na rozmowę o tym,  czy warto z uśmiechem na ustach mieć czas dla innych.  Wybrane osoby natomiast dowiedziały się, za co cenią ich koledzy, co było bardzo miłe. W czwartek mediatorzy rozdawali wszystkim uczniom i pracownikom szkoły karteczki z miłymi słowami oraz karteczki z gestami życzliwości. Były to proste zadania do wykonania, np. "Uśmiechnij się do każdej napotkanej osoby", czy "Powiedz przyjacielowi, za co go cenisz".

Tego dnia w całej szkole było miło i radośnie.