Klasy pierwsze i drugie naszej szkoły z okazji andrzejek zaplanowały wspólne wyjście do kina. W dniu 26 listopada odbyła się wycieczka do Kina Zorza w Rzeszowie na premierowy film animowany pt. „Kraina Lodu II”. Był to wspaniały upominek dla dzieci, jaki ufundowali im rodzice. Poza oczywistymi przeżyciami estetycznymi i emocjonalnymi, uczniowie mieli kolejną okazję nauki właściwego zachowania się w miejscach publicznych.

Klasy trzecie były na wycieczce szkolnej w Kolorowym Świecie w Rzeszowie. W sali zabaw wszystkie dzieci wesoło spędziły czas, korzystając z licznych atrakcji. Do dyspozycji były piętrowe labirynty, trampoliny, dmuchane zjeżdżalnie, różne gry zręcznościowe. Po dwugodzinnej zabawie, zmęczeni ale bardzo zadowoleni uczniowie wrócili do szkoły.