W dniu 20 lutego w świetlicy szkolnej świętowano Tłusty Czwartek. Klasy IIIA i IIIB pod opieką Pana Pawła Wiktora wyczarowały pączki. Jednak słodkości, które wspólnie zrobiono, były inne niż wszystkie - jak przystało na szkołę promującą zdrowie, były to pączki "dietetyczne" - stworzone z papieru. Po ich "upieczeniu" trzeba było uważać, żeby nie pomylić ich z prawdziwymi. Poniżej kilka zdjęć z przygotowań i samych wypieków.

Dziękujemy też Radzie Rodziców, która zadbała o to, aby tego dnia, jak nakazuje polska tradycja,  każdy skosztował pysznego pączka. Teraz tylko 6 godzin czytania książki, 12 minut wchodzenia po schodach, 30 minut jeżdżenia na łyżwach, 50 minut odkurzania, 60 minut trzepania dywanu, 75 minut szybkiego spaceru lub 180 minut zmywania i kalorie w ten sposób spożyte, zostaną spalone :)