Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Nauka dla dzieci w przedszkolu i uczniów klas I-III szkół podstawowych pozostaje bez zmian.

Od poniedziałku 26 października 2020 r. do 8 listopada 2020 r. zgodnie z zarządzeniem rusza  zdalne nauczanie dla uczniów klas IV-VIII.

W poniedziałek uczniowie otrzymają materiały dydaktyczne na dzienniku elektronicznym z poszczególnych przedmiotów na ten dzień.

Od wtorku 27 października nauczyciele będą się łączyć poprzez platformę OFFICE 365 (TEAMS).

Nauczyciele przedmiotów wyślą do uczniów informację poprzez dziennik, jak dołączyć do konkretnej grupy na Teamsach.

Każdy uczeń zobowiązany jest mieć dostęp do sprzętu umożliwiającego zdalne nauczanie. Ewentualne braki w sprzęcie proszę zgłaszać wychowawcom klas do poniedziałku.

Proszę zapoznać się z „Regulaminem zdalnego nauczania”

„Regulaminem zdalnego nauczania”