Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Na podatawie komunikatu Ministerstw Edukacji Narodowej z dnia 5 listopada 2020 informujemy:

Od poniedziałku 9 listopada 2020 r. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

Tym samym uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną do 29 listopada 2020 r.

Do 29 listopada 2020 r. przedłużono zdalne nauczanie dla kl. IV-VIII szkoły podstawowej.

Przedszkole funkcjonuje bez zmian.

Nauczyciele będą się łączyć poprzez platformę OFFICE 365 (TEAMS).

Wychowawcy z klas I-III wyślą do uczniów i rodziców informację poprzez dziennik jak dołączyć do konkretnej grupy na Teamsach.

Każdy uczeń zobowiązany jest mieć dostęp do sprzętu umożliwiającego zdalne nauczanie. Ewentualne braki w sprzęcie proszę zgłaszać wychowawcy do piątku.

Proszę zapoznać się z „Regulaminem zdalnego nauczania” który jest dostępny na stronie internetowej szkoły.

„Regulaminem zdalnego nauczania”

Opieka w świetlicy szkolnej

Od ponioedziałku 9 listopada 2020 r. szkoła zapewnia funkcjonowanie świetlicy i opiekę dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Dowóz dzieci z przedszkola i szkoły podstawoej:

Informujemy że od 9 listopada 2020 r. zostały zawieszone kursy autobusu nr 200, więcej informacji na stronie: