W ramach innowacyjnego programu aktywnej edukacji ekologicznej Zielona Ręka uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie pisania Listów Dla Ziemi o tematyce ekologicznej. Celem przedsięwzięcia jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży. Polega na pisaniu przez młodych ludzi listów na wykonanym z makulatury papierze, w których namawiają dorosłych do działań proekologicznych. W akcji wzięło udział 22 uczniów.

W kategorii klas IV-VI zwyciężyła praca Nadii Kasiak z klasy IV a, a w klasach VII-VIII- praca Klaudii Kolbusz z kl. VII b. Zwycięskie prace zostały wysłane do Fundacji Ekologicznej Arka. Listy nadesłane z całej Polski zostaną ocenione przez jury , spośród których wyłonionych zostanie 30 laureatów. Następnie na profilu Fundacji Ekologicznej ARKA na Facebooku odbędzie się głosowanie na Najpiękniejszy List Roku. Trzymamy kciuki za prace naszych uczennic.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w projekcie.