W dniu 11 października odbyła się w naszej szkole próbna ewakuacja. Uczniowie, nauczyciele i wszyscy pracownicy naszego Zespołu Szkół mieli okazję sprawdzić w praktyce swoją wiedzę na temat prawidłowego zachowania się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Tematem tegorocznych ćwiczeń był alarm bombowy. Założono również, że jedna z osób powiadamiających poszczególne klasy o sytuacji zagrożenia i konieczności opuszczenia budynku szkoły ulegnie wypadkowi na schodach z podejrzeniem urazu kregosłupa. Na szczęście tak naprawdę nikomu nic się nie stało :)

Cieszymy się, że wszystko przebiegło zgodnie z obowiązującymi procedurami, a obecni na ewakuacji strażacy z OSP w Jasionce ocenili nasze zachowanie na +5.