Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.

Barbara Cage

W dniu 12.10.2023 r. w Zespole Szkół w Jasionce odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy 2a i 2b pod kierunkiem Pań: Moniki Wiktor, Agnieszki Dębickiej i Pauliny Blicharz. Artyści słowem i piosenkami, również w języku angielskim, uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Uczniowie docenili trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i troskę o wychowanków.

Ten dzień jest też tradycyjnie okazją do nagrodzenia pracowników szkoły. Pani dyrektor otrzymała za swoją pracę w ubiegłym roku szkolnym Nagrodę Wójta Gminy Trzebownisko, sama zaś wręczyła Nagrody Dyrektora szkoły wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.

Życzenia wszelkiej pomyślności popłynęły również od przewodniczącej Rady Rodziców oraz od samych uczniów.