bravo

W dniu 23.11.23 r. w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie odbyła się II Gala wręczenia Certyfikatu Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznej oraz Podkarpackiego Certyfikatu Edukacyjnego. Uroczystość, jak na filharmonię przystało, rozpoczął występ muzyczny "FREDRO jakiego nie znacie?" w wykonaniu Pana Alka Berkowicza i Grzegorza Wziątki. Zebrani goście mogli również wysłuchać wykładu okolicznościowego "Sztuczna inteligencja" wygłoszonego przez Pana prof. dr hab. inż. Jacka Kluska z Politechniki Rzeszowskiej.

Galę uroczyście rozpoczęła organizatorka wydarzenia Pani Krystyna Wróblewska - Dyrektor Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie, która powitała zaproszonych gości.

Najważniejszym punktem uroczystości było niewątpliwie wręczenie certyfikatów i statuetek wyróżnionym nauczycielom – innowatorom oraz dyrektorom szkół i organom prowadzącym w uznaniu za wspieranie współczesnej edukacji.

Miło nam poinformować, że Pani Dyrektor Nina Kitlińska została uhonorowana Podkarpackim Certyfikatem Edukacyjnym przyznawanym za troskę o wysoki poziom doskonalenia zawodowego Grona Pedagogicznego i wyznaczanie kierunków rozwoju placówki zgodnych z priorytetami Ministra Edukacji i Nauki, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Dyrektora PZPW w Rzeszowie, w tym za realizację cyklu szkoleń rad pedagogicznych zorganizowanych przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli przy PZPW w Rzeszowie.

Natomiast Certyfikat Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych otrzymały: Pani Elżbieta Dąbrowska za innowację metodyczną realizowaną w przedszkolu pt. "Tanecznym krokiem przez świat" oraz Pani Agnieszka Dębicka za innowację organizacyjno-metodyczną zatytułowaną "English in use".

Serdecznie gratulujemy tego zaszczytnego wyróżnienia!

Gala innowacji

Zdj. https://ugdebica.pl/