bravo   19 grudnia w MGOKSiR w Sokołowie Małopolskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych pt. „Witraż Bożonarodzeniowy 2023 – Wśród nocnej ciszy…”, organizowanym pod Patronatem Starosty Rzeszowskiego. Przedmiotem Konkursu były prace plastyczne o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, wykonane techniką papierowego witrażu. Do udziału w Konkursie zgłosiły się dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych oraz osoby niepełnosprawne (bez względu na wiek).

Wśród laureatów konkursu byli również uczniowie z naszej szkoły. Nagrodę równorzędną w kategorii 6-9 lat zdobył Tymoteusz Surowiec (Mali Ekolodzy), który wykonał pracę pod opieką pani Anety Nowak, natomiast wyróżnienie otrzymała Gabriela Kania (klasa 1c) – opiekun pani Joanna Prokopiak. Nagrodę równorzędną w kategorii 10-13 lat otrzymała Zofia Zając (klasa 6b), która wykonała pracę pod opieką pani Elżbiety Orłoś. W IV kategorii nagrodę równorzędną zdobył Karol Dymas (klasa 1c), który przygotował pracę pod opieką pani Ilony Talar.

Serdecznie gratulujemy laureatom i składamy serdeczne podziękowania opiekunom za pełną zaangażowania pracę artystyczną z wychowankami.