szopka

„ Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia,

Jest taka moc, co smutek w radość przemienia,

Jest taka siła, co spełnia marzenia…

To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia…”

Dnia 22 grudnia 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Uczestniczyli w niej uczniowie, wychowawcy, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała wszystkich zebranych i zaprosiła do wspólnego kolędowania. Najważniejszym punktem programu były Jasełka przygotowane przez dzieci ze świetlicy szkolnej. Piękną dekorację wraz z szopką przygotowała Pani Elżbieta Orłoś, a występ cudowną muzyką uświetnił chór szkolny prowadzony przez panią Dorotę Gnyp.

Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor złożyła wszystkim zebranym piękne życzenia świąteczne.

Podczas uroczystości była okazja do podsumowania Szkolnego Konkursu na najpiekniejszą ozdobę świąteczną, zorganizowanego przez Radę Rodziców - przewodnicząca RR pani Adrianna Rząsa wręczyła dzieciom nagrody.